Spoty reklamowe - produkcja filmów

Profesjonalna produkcja spotów reklamowych i filmów promocyjnych do internetu i telewizji, na targi i wystawy oraz do prezentacji bezpośredniej. Produkcja filmów reklamowych i korporacyjnych o firmach, inwestycjach, usługach i o produktach (business video) . Produkcja reklam telewizyjnych. Filmowanie z ziemi, wody i powietrza. Nasz żywioł to fabryki, parki maszynowe, centra logistyczne, wielkie budowy, a także hotele, kliniki, gabinety lekarskie, salony urody i centra SPA.

FILMY REKLAMOWE

FILMY INSTRUKTAŻOWE

TELEDYSKI

SPOTY REKLAMOWE

FILMOWANIE PRODUKTÓW

EVENTY FILMOWANIE I RELACJE

FILMOWANIE FABRYKI

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

FILMY NA TARGI

FILMY NA KONFERENCJE

FILMOWANIE INWESTYCJI

FILMOWANIE DRONEM

ANIMACJE FILMOWE

FILMY NA FACEBOOKA

FILMY ANIMACJE POKLATKOWE

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW - FILMY

…gdy czasami potrzebujesz zlecić konkretną usługę, jesteśmy do dyspozycji

FILMOWANIE

MONTAŻ

NAPISY-GRAFIKA

UDŹWIĘKOWIENIE, MULTILINGUA

    Zapraszamy do przygotowania zapytania ofertowego

    Zawsze możesz skonsultować się z nami - tel. +48 502 640 646

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie przez Hashi+Vauenga Sp. cywilna.

    Czas oraz wzajemny szacunek jest dla nas najważniejszy. Dzięki rzetelnie wypełnionemu i przesłanemu formularzowi, możemy szybko i konkretnie odpowiedzieć na zapytanie. Wierzymy, że tak wspólnie działając - szybciej podejmiemy decyzję o współpracy. Przykro nam, ale zapytania anonimowe zostawimy bez odpowiedzi.