Produkcja filmy reklamowe

Produkcja filmy reklamowe 150 150 Produkcja filmów reklamowch w Warszawie Animacje reklamowe Filmy rekrutacyjne

Produkcja filmów Warszawa

Profesjonalna produkcja filmów biznesowych i treści marketingowych do internetu i telewizji, na targi i wystawy oraz do prezentacji bezpośredniej. Produkcja filmów korporacyjnych o firmach, inwestycjach, usługach i o produktach (business video) . Produkcja reklam telewizyjnych. Filmowanie z ziemi, wody i powietrza. Nasz żywioł to fabryki, parki maszynowe, centra logistyczne, wielkie budowy, a także hotele, kliniki, gabinety lekarskie, salony urody i centra SPA.

FILMY REKLAMOWE

FILMY INSTRUKTAŻOWE

TELEDYSKI

SPOTY REKLAMOWE

FILMOWANIE PRODUKTÓW

EVENTY FILMOWANIE I RELACJE

FILMOWANIE FABRYKI

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

FILMY NA TARGI

FILMY NA KONFERENCJE

FILMOWANIE INWESTYCJI

FILMOWANIE DRONEM

ANIMACJE FILMOWE

FILMY NA FACEBOOKA

FILMY ANIMACJE POKLATKOWE

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW - FILMY

…gdy czasami potrzebujesz zlecić konkretną usługę, jesteśmy do dyspozycji

FILMOWANIE

MONTAŻ

NAPISY-GRAFIKA

UDŹWIĘKOWIENIE, MULTILINGUA

1.

Wiedza i doświadczenie

JAKOŚĆ

Zrealizowaliśmy ponad 3000 udanych filmów. Doświadczenie zdobywamy od ponad 22 lat. Gwarantujemy jakość opowiadanych filmem historii…to historie sprawiają, że widz chce oglądać film. Nawet jeśli ten film jest o płatkach śniadaniowych.

2.

MOBILNOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ

Terminowość

Jesteśmy dokładni, konkretni i dotrzymujemy ustalonych terminów. Jesteśmy fachowcami i chętnie dzielimy się doświadczeniem w różnych produkcjach. Jesteśmy mobilni, dobrze zorganizowani i działamy szybko – swobodnie realizujemy filmy w Polsce oraz krajach niemieckojęzycznych i Skandynawii.

3.

Korzyści bez kompromisów

Opłacalność

Niskobudżetowa produkcja nie oznacza złego filmu. Udowadniamy tę tezę wyprodukowanym filmami. Dajemy naszym klientom takie rozwiązania, których potrzebują, bez względu na wysokość budżetu. Premiujemy nowych klientów oraz tych, którzy korzystają z innych usług marketingowych naszej firmy.

Warszawa, Herbu Janina 3b

+48 780 08 41 41 | produkcja@hashi.pl

Zapraszamy do przygotowania zapytania ofertowego


Zawsze możesz skonsultować się z nami - tel. +48 502 640 646

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie przez Hashi+Vauenga Sp. cywilna.

Czas oraz wzajemny szacunek jest dla nas najważniejszy. Dzięki rzetelnie wypełnionemu i przesłanemu formularzowi, możemy szybko i konkretnie odpowiedzieć na zapytanie. Wierzymy, że tak wspólnie działając - szybciej podejmiemy decyzję o współpracy. Przykro nam, ale zapytania anonimowe zostawimy bez odpowiedzi.